KONST / Litografier / Färglitografier 13051160
nr 1305 1160
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade och numrerade, bladets mått: 45x60,50x58, oramade lösa blad
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:03:07
30/1 21:18:03